TR | ENG | A
HAKKIMIZDA
ATLAS GRUP olarak kuruluşumuzdan bu yana sizlerden aldığımız güç ve destekle, emin adımlarla, hızla büyümekte ve her geçen gün birçok yeni ürünü imalat portföyümüze katmaktayız.

İmalatımızda en yeni teknolojiyi kullanarak, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata sizlere sunabilmenin heyecanını ve gururunu yaşamaktayız. Bu kadar kısa sürede inanılmaz denecek aşamalar katedip, ürünlerimizi dünyanın en ücra köşelerine kadar ulaştırarak ülkemizde olduğu kadar dünyada da tercih edilen marka haline geldik.

Yaklaşık 30 ülkeye yaptığımız direct ihracat her gün biraz daha büyümekte ve global krizin yaşandığı şu günlerde bile firmamızın eğrisi bizi devamlı yukarı taşımaktadır. Bunu da ATLASPOOL markasının piyasada ne kadar benimsendiğine yorumluyor ve gelecekte de siz müşterilerimizin güvenine layık olmak için aralıksız özveriyle çalışıyoruz.

ATLAS GRUP olarak biz bir şirketler topluluğuyuz. Bu bayrak yarışında, herbirimiz ötekini ilgiyle izlemekte ve her başarıyı heyecanla karşılayıp, en ufak bir yılgınlığa izin vermemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi yanımızda hissettiğimiz sürece de karşılaşabileceğimiz her türlü engeli kararlılıkla aşıp, bu yarışı her gün biraz daha önde götüreceğimize eminiz.
ATLASPOOL, havuz ekipmanları sektörüne pek çok alanda hizmet vermektedir. Standartlara uygun ve kaliteden ödün vermeyen üretim ve pazarlama anlayışıyla siz müşterilerimize kaliteyi ve uygun fiyatı birarada bulabileceğiniz geniş bir havuz ürünleri yelpazesi sunuyor. TSE ve uluslararası belgeleri bünyesinde bulunduran firmamız güveninize layık olmanın çabası içerisinde her geçen gün kendini yenilemekte, kapasitesini, çeşitliliğini daha da artırmaktadır.

ATLASPOOL, havuzculuk faaliyet alanı içerisinde bilgi birikimiyle müşterisine her türlü kolaylığı sunmakta ve deneyimli kadrosuyla güven içinde birlikte çalışmayı olanaklı kılmaktadır.

Kaliteli, ekonomik ve fonksiyonel özellikleriyle sizleri hem kendi ürünlerimizle tanıştırıyor hem de dünya çapında markaları en uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz.

Siz müşterilerimizden gelen öneri ve eleştirilere kulak tıkamıyor, tam tersine bu gibi yaklaşımları saygıyla karşılıyor ve bizi daha da iyiye yönelttiğiniz için de teşekkür ediyoruz. Sizi saygıyla selamlıyor, dün ve bugün olduğu gibi yarın da geleceğe sizlerle yürümekten onur duyacağımızı ifade ediyoruz.

Saygılarımızla…


Atlas Havuz Ekimpanları

Genel Müdürü Volkan Köklü

Merkez: Atlas Grup Havuz Ltd. Şti. Tavukçu Yolu Cad. No: 160 Y.Dudullu Tel: 0216 499 24 00 - 499 26 87 - 88 (pbx) Fax: 0216 499 26 89
FABRİKA: Beştepeler Mevkii Başpınar Mah. Hendek / SAKARYA
FABRİKA 2: İ.O.S.B. İpkas San. Sit. 13A Blok No:33 - 35 İkitelli - Başakşehir / İSTANBUL Tel: 0212 485 65 16 Fax: 0212 285 65 17
DUBAI: Atlaspool Middle East P.O. Box 38047 Dubai - U.E.A Tel: +971 56 366 4647
AZERBEYCAN: Hasan Aliyev 96/37 Baku / AZERBEYCAN Tel: +994 12 564 13 94
AFRİKA: New Bagamoya Road, Opp Victoria Petrol Station Plot No:78 P.O. Box 75751, Dar Es Sallaam - TANZANIA Tel: +255 657 128 557